• Menu
  • De Kompetitie
  • Allerlei
  • Foto's

  • 't is voorbij



U bent bezoeker:
Home 22nd October, 2018

Bestuur

Erevoorzitters :
Maerten Johan - Boeschepestraat 4 - 8970 Poperinge
Wim Marchand - Priester Coulonstraat 78 8930 Rekkem

Voorzitter :
Mahieu Paul - Lakenstraat - 8970 Poperinge
paul.mahieu@skynet.be

Secretaris + Minivoetbal :
Dewilde Marc - Prof. Dewulfstraat 106 - 8970 Poperinge GSM 0474/57.14.06
marc.dewilde@telenet.be

Schatbewaarder :
Nyssen Johan - Weverstraat 3 - 8970 Poperinge 057/33.84.01
johan.nyssen@telenet.be

Trainer :
Dekwae Johny - Loviestraat 81 - 8970 Poperinge 057/33.56.39
johny.dekwae@pandora.be

Wedstrijdadministratie en transfers
Vandewalle Matty - Veurnestraat 231 - 8970 Poperinge GSM 0477/944957
vandewallematty@gmail.com


Materiaalmeester en ongevallendossiers :
Hosten Kris - Boomgaardstraat 24 - 8970 Poperinge GSM 0491/71.83.78
marie-claire.tylleman@mobistar.be

Contactpersoon Spelers/Bestuur & aktiviteiten:
Marc Pyck - Kallestraat 31 - 8640 Westvleteren - GSM 0496/12.98.10
pyck@telenet.be

en

Bart Depuydt - Poperingseweg 519 - 8908 Vlamertinge - GSM 0472/77.64.62
bart.depuydt@skynet.be


Coördinatie transfers en Verantwoordelijke Beker van België:
Verbeke Klaas - Binnenkouter 20 - 8970 Poperinge - GSM 0472/53.12.89
klaas.verbeke@vsop.be

Website:
Verbeke Maarten maartenverbeke80@gmail.com